Ogłoszenia

03 lipca 2013 17:03 | Ogłoszenia

Lista uczniów nagrodzonych w roku szkolnym 2012/2013

Uczniowie wyróżnieni nagrodą:


Klasa I

- Jan Mateusz Brzozowiec

- Klaudia Goleniewska

- Dominika Kanigowska

- Patryk Kazimierczak

- Monika Łepkowska

- Cezary Rzadkiewicz


Klasa II

- Natalia Chojnowska

- Maciej Badaczewski

- Karolina Bugowska

- Maria Olendrzyńska


Klasa III

- Wiktor Hoffman

- Bartosz Pypczyński

- Cezary Melibruda

- Mateusz Pawłowski

- Michał Łepkowski


Klasa IV -VI  osoby wyróżnione nagrodą i świadectwo z wyróżnieniem

- Alicja Koszczuk - średnia ocen: 5,2

- Monika Mazurowska – średnia ocen: 4,9

- Zuzanna Olendrzyńska – średnia ocen: 5,3

- Agata Badaczewska – średnia ocen: 5,2

- Ewelina Hoffman – średnia ocen: 4,9

- Paulina Kazimierczak – średnia ocen: 4,8

- Weronika Kowalska – średnia ocen: 5,1

- Bartosz Hoffman – średnia ocen: 5,0

- Natalia Klimowska – średnia ocen: 4,8

- Karolina Żółtańska – średnia ocen: 4,8

 

Nagrody za 100 %  frekwencję:

- Michał Pijankowski – klasa II

- Emilia Pijankowska – klasa III

- Ewelina Ogińska – klasa IV

- Natalia Pijankowska - klasa V

- Sebastian Adamczyk - klasa VI

- Paulina Ogińska – klasa VI

- Magdalena Rutkowska – klasa VI

 

Osoby wyróżnione Nagrodą Wójta Gminy:

- Alicja Koszczuk- uczennica klasy IV, średnia ocen:  5,2

- Zuzanna Olendrzyńska – uczennica klasy V, średnia ocen: 5,3

- Agata Badaczewska - uczennica klasy V, średnia ocen: 5,2

- Weronika Kowalska – uczennica klasy VI, średnia ocen 5,1

- Bartosz Hoffman – uczeń klasy VI, średnia ocen: 5,0

 

Laureaci konkursu Powiatowego „ Bezpiecznie na wsi – powiedz STOP wypadkom”

                - I miejsce Emilia Pijankowska, klasa III

                - I miejsce Mateusz Adranowicz, klasa IV

 

Laureaci II stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Językowego Archimedes Plus:

                - Monika Mazurowska – klasa IV

 

 

 

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

 

 

 

-

 

 

Przeczytano: 1348 razy. Wydrukuj|Do góry

DBI