13 czerwca 2018 22:33 | Aktualności

Dzień Dziecka 2018 -"MAMA, TATA I JA"

Tegoroczny Dzień Dziecka świętowaliśmy pod hasłem "MAMA, TATA I JA". 1 czerwca 2018r. spotkaliśmy się w szkole, uczniowie i rodzice, aby wspólnie świętować. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów szkolnego koła teatralnego pod opieką p. Justyny Balcerowskiej. Artyści przedstawili bajkę pt. "Kopciuszek". Występ został nagrodzony gromkimi brawami. O oprawę muzyczną zadbał p. Kamil Puszcz, a dekorację do przestawienia wykonała p. Beata Olendrzyńska. Kolejnym punktem programu był "Koncert życzeń". Uczniowie każdej klasy naszej szkoły, oddziału przedszkolnego, a nawet dzieci z punktu przedszkolnego, przedstawili piosenki lub wiersze. Następnie każdy uczeń powędrował do swoich rodziców, aby wręczyć im własnoręcznie zrobiony kwiatek.

W drugiej części uczniowie wraz z chętnymi rodzicami rywalizowali w zawodach sortowych. Klasy IV-VI pod opieką p. Grzegorza Jagodzińskiego rozegrały mini mecze piłki nożnej dla chłopców i piłki ręcznej dla dziewcząt. Młodsi uczniowie pod opieką wychowawców mogli zmierzyć się w konkurencjach sportowych, między innymi mistrz hula-hop i przeciąganie liny. Rodzice w tym czasie przygotowywali poczęstunek dla dzieci. Były kiełbaski, napoje i lody ufundowane przez Radę Rodziców oraz sponsorów.

Dziękujemy gorąco wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców i sponsorów.