11 lutego 2018 20:37 | Aktualności

Zabawa karnawałowa - "Choinka 2018"

Karnawał to czas radości i zabawy. 8 lutego bawiliśmy się także w naszej szkole. W tym dniu Rada Rodziców zorganizowała uczniom zabawę choinkową, której towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle. Udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami, barwnie oświetlona zachęcała do szampańskiej zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie. Humor dopisywał nie tylko uczniom, ale także wychowawcom i rodzicom. Były tańce w parach, korowody, kółeczka i konkursy taneczne. Punktem kulminacyjnym było przedstawienie przygotowane dla dzieci przez rodziców na podstawie utworu Juliana Tuwima pt. "Rzepka". Rodzice we wspaniałych kostiumach doskonale wcielili się w bohaterów wiersza i zebrali ogromne brawa od zachwyconej publiczności. Na koniec wszyscy odtańczyli wspólny taniec z aktorami.

Wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodkimi podarunkami ufundowane przez Radę Rodziców.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie i goście z żalem opuszczali salę balową. Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej i radosnej atmosferze.

Zabawa karnawałowa - "Choinka 2018"