07 lutego 2018 23:10 | Aktualności

PODZIĘKOWANIE

Uczniowie, Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Łukomiu pragną serdecznie podziękować Panu Igorowi Chipovsky. za przygotowanie niezwykłego pokazu umiejętności żonglerskich, wzbogaconego tańcem i ruchem scenicznym. Skomplikowane, do perfekcji opracowane układy, koordynacja ruchów oraz sposób prezentacji programu zachwyciły naszych uczniów i trzymały w napięciu do końca występu.

Chcemy podkreślić, iż Pan Igor gościł w naszej szkole bezinteresownie, co jest wyjątkowe i cenne w skomercjalizowanym świecie. Okazał się człowiekiem niezwykle serdecznym, otwartym i życzliwym. Od początku zyskał sympatię naszych uczniów, którzy rzadko maja okazję spotkać osobę znaną z ekranu telewizora i jednocześnie wspaniałym artystą. Jego występ dostarczył uczniom wielu wrażeń i został nagrodzony gromkimi brawami.

Panu Igorowi życzymy wszelkiej pomyślności, zadowolenia i samych sukcesów w pracy artystycznej i życiu osobistym.

Społeczność Szkoły Podstawowej

im. Tadeusza Kościuszki w Łukomiu