04 lutego 2018 13:29 | Aktualności

Wszystkie dzieci zbierają ELEKTROŚMIECI

Drodzy rodzice - oddając elektrosmieci wspieracie szkołę!

W tym roku szkolnym szkoła przystąpiła do Akcjii "Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy".

Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Termin Akcji do 16 lutego 2018r.

Zbiórka zużytego sprzetu elektrycznego i elektronicznego:

Szkoła Podstawowa w Łukomiu

W zamian za przyniesiony zuzyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które chcą oddać do utylizacji sprzęt przeznaczony do likwidacji, a tym samym zwiększyć szanse szkoły na ciekawe nagrody.

Zbieramy zużyte: komputery, telefony, monitory, drukarki, klawiatury, klimatyzatory, akumulatory, baterie, radia, lodówki, kuchenki, telewizory, grzejniki, żelazka, odkurzacze, kable, cartrige, tonery, itp.

Operator Akcji: Green Office Ecologic Spółka z o.o

kontakt: tel. 514 048 815, 669 482 511