24 grudnia 2017 18:47 | Aktualności

Konkursy - podsumowanie

W listopadzie 2017r. odbyła się kolejna edycja konkursu plastycznego organizowanego przez sierpecki Skansen. Hasło tegorocznego konkursu " Jesienny pejzaż wsi. Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu". Spośród ponad pięciuset nadesłanych prac jury wyłoniło najpiękniejsze. Wśród laureatów znalazł się uczeń klasy VI naszej szkoły - Cezary Rzadkiewicz. Jego praca zajęła II miejsce w kategorii wyklejanek w przedziale wiekowym 10-12 lat.

Uczniowie naszej szkoły wzięli także udział w konkursie "Szopka Betlejemska. Dzieło sztuki z surowców naturalnych i wtórnych" organizowanym przez sierpecki Skansen.

W grudniu 2017r. odbyło się rozstrzygnięcie III Międzypowiatowego  konkursu plastycznego "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą". Wśród nagrodzonych znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły: II miejsce w przedziale wiekowym 10 - 12 lat - Jan Brzozowiec klasa VI oraz wyróżnienie - Klaudia Goleniewska klasa VI.

Serdecznie gratulujemy!

Konkursowe prace uczniów naszej szkoły