22 maja 2016 21:20 | Aktualności

Warsztaty kulinarne - "Śniadanie daje moc"

12 maja wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach kulinarnych "Śniadanie daje moc".

Warsztaty rozpoczęła klasa III występem słowno-muzycznym przygotowanym pod opieką p. Małgorzty Papierowskiej. Następnie każda klasa pod opieką wychowawców przygotowywała zdrowe śniadanie: kl. "0" - ogórki faszerowane twarożkiem ze szczypiorkiem, kl. I - koktajle mleczno-owocowe, kl.II - szaszłyki warzywne, kl. III - sałatki warzywne, kl. IV - kanapki z pieczywa pełnoziarnistego, kl.V - pasty: jajeczna i jajeczna z makrelą, kl. VI - koktajle owocowe.

Po przygotowaniu potraw wszyscy przystąpili do degustacji.

Podczas warsztatów rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. "Zdrowie to nasz skarb"

Laureaci w kategorii kl.0-III: Julia Zalewska, Justyna Joniak, Joanna Olendrzyńska, Antek Brzozowiec.

Laureaci w kategorii kl. IV-VI: Janek Brzozowiec, Natalia Chojnowska, Czarek Rzadkiewicz.

Warsztaty kulinarne