04 stycznia 2016 12:29 | Aktualności

Spotkanie Wigilijne

21 grudnia 2015 roku odbyła się szkolna uroczystość pt. "Witaj gwiazdo złota". Uczniowie z koła teatralnego pod opieką pani Justyny Balcerowskiej przygotowali część artystyczną, która przybliżyła nam "ducha świąt". Uroczystość uświetniły kolędy w wykonaniu szkolnego chórku pod opieką pana Kamila Puszcza.

Podczas spotkania ogłoszone zostały wyniki konkursów szkolnych:

"Mój przyjaciel miś", "Stop dopalaczom" oraz "Najpiękniejszy stroik świąteczny". Laureaci otrzymali dyplomy, a wszyscy uczestnicy skromne upominki.

Nagrodzeni laureaci

"Mój przyjaciel miś" konkurs plastyczny dla klasy "0" i Małego Przedszkola

I miejsce Zofia Jagodzińska - lat 5

II miejsce Aleksander Żołnowski - lat 4 i Antoni Brzozowiec - lat 5