Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kosciuszki w Łukomiu - Klasa Klasa VII

Wychowawca

Justyna Balcerowska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski przyrodnicza Joanna Mastej
08:55 - 09:40 Chemia przyrodnicza Katarzyna Rzeszotarska
09:50 - 10:35 Informatyka komputerowa Aneta Brzozowiec
10:50 - 11:35 Fizyka komputerowa Anna Łubińska
11:45 - 12:30 Matematyka komputerowa Aneta Brzozowiec
12:40 - 13:25 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka przyrodnicza Anna Łubińska
08:55 - 09:40 Biologia przyrodnicza Dorota Mariańska
09:50 - 10:35 Historia polonistyczna Małgorzata Stępień
10:50 - 11:35 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
11:45 - 12:30 Matematyka przyrodnicza Aneta Brzozowiec
12:40 - 13:25 Muzyka świetlica Kamil Puszcz
13:35 - 14:20 Godzina wychowawcza polonistyczna Justyna Balcerowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia przyrodnicza Dorota Mariańska
08:55 - 09:40 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
09:50 - 10:35 Matematyka przyrodnicza Aneta Brzozowiec
10:50 - 11:35 Religia komputerowa Ks. Mariusz Stasiak
11:45 - 12:30 Język niemiecki komputerowa Sławomir Badaczewski
12:40 - 13:25 Historia przyrodnicza Małgorzata Stępień
13:35 - 14:20 Język angielski polonistyczna Joanna Mastej

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
08:55 - 09:40 Religia świetlica Ks. Mariusz Stasiak
09:50 - 10:35 Matematyka przyrodnicza Aneta Brzozowiec
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński
11:45 - 12:30 Język angielski polonistyczna Joanna Mastej
12:40 - 13:25 Chemia przyrodnicza Katarzyna Rzeszotarska
13:35 - 14:20 Geografia przyrodnicza Mariola Ciesińska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński
08:55 - 09:40 Geografia przyrodnicza Mariola Ciesińska
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński
10:50 - 11:35 Język niemiecki komputerowa Sławomir Badaczewski
11:45 - 12:30 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
12:40 - 13:25 Plastyka polonistyczna Justyna Balcerowska
13:35 - 14:20 Wychowanie do życia w rodzinie przyrodnicza Jolanta Rożniak
DBI