Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kosciuszki w Łukomiu - Klasa Klasa VIII

Wychowawca

Joanna Mastej

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia komputerowa Klaudiusz Kaczyński
08:55 - 09:40 Wiedza o społeczeństwie komputerowa Klaudiusz Kaczyński
09:50 - 10:35 Chemia przyrodnicza Katarzyna Rzeszotarska
10:50 - 11:35 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
11:45 - 12:30 Fizyka przyrodnicza Anna Łubińska
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński
13:35 - 14:20 Matematyka przyrodnicza Aneta Brzozowiec

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka komputerowa Aneta Brzozowiec
08:55 - 09:40 Fizyka komputerowa Anna Łubińska
09:50 - 10:35 Biologia przyrodnicza Dorota Mariańska
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński
11:45 - 12:30 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
12:40 - 13:25 Język angielski komputerowa Joanna Mastej

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka komputerowa Aneta Brzozowiec
08:55 - 09:40 Informatyka komputerowa Aneta Brzozowiec
09:50 - 10:35 Religia świetlica Ks. Mariusz Stasiak
10:50 - 11:35 Język angielski polonistyczna Joanna Mastej
11:45 - 12:30 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
12:40 - 13:25 Język niemiecki polonistyczna Sławomir Badaczewski
13:35 - 14:20 Doradztwo zawodowe przyrodnicza Małgorzata Stępień

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia świetlica Klaudiusz Kaczyński
08:55 - 09:40 Wiedza o społeczeństwie komputerowa Klaudiusz Kaczyński
09:50 - 10:35 Religia komputerowa Ks. Mariusz Stasiak
10:50 - 11:35 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
11:45 - 12:30 Chemia przyrodnicza Katarzyna Rzeszotarska
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński
13:35 - 14:20 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia przyrodnicza Mariola Ciesińska
08:55 - 09:40 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
09:50 - 10:35 Edukacja dla bezpieczeństwa świetlica Mariola Ciesińska
10:50 - 11:35 Matematyka przyrodnicza Aneta Brzozowiec
11:45 - 12:30 Język niemiecki przyrodnicza Sławomir Badaczewski
12:40 - 13:25 Język angielski komputerowa Joanna Mastej
13:35 - 14:20 Godzina wychowawcza komputerowa Joanna Mastej
DBI