Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kosciuszki w Łukomiu - Klasa VIII

Wychowawca

Aneta Brzozowiec

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia językowa Katarzyna Rzeszotarska
08:55 - 09:40 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
09:50 - 10:35 Matematyka komputerowa Aneta Brzozowiec
10:50 - 11:35 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
11:45 - 12:30 Fizyka przyrodnicza Anna Łubińska
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński
13:30 - 14:15 Język niemiecki językowa Sławomir Badaczewski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Informatyka komputerowa Aneta Brzozowiec
08:55 - 09:40 Historia polonistyczna Małgorzata Stępień
09:50 - 10:35 Język angielski językowa Joanna Mastej
10:50 - 11:35 Edukacja dla bezpieczeństwa świetlica Mariola Ciesińska
11:45 - 12:30 Matematyka komputerowa Aneta Brzozowiec
12:40 - 13:25 Fizyka przyrodnicza Anna Łubińska
13:30 - 14:15 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski językowa Joanna Mastej
08:55 - 09:40 Godzina wychowawcza świetlica Aneta Brzozowiec
09:50 - 10:35 Religia językowa Ks. Krzysztof Zakrzewski
10:50 - 11:35 Chemia językowa Katarzyna Rzeszotarska
11:45 - 12:30 Wiedza o społeczeństwie komputerowa Małgorzata Stępień
12:40 - 13:25 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia przyrodnicza Dorota Mariańska
08:55 - 09:40 Matematyka przyrodnicza Aneta Brzozowiec
09:50 - 10:35 Religia językowa Ks. Krzysztof Zakrzewski
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński
11:45 - 12:30 Geografia przyrodnicza Mariola Ciesińska
12:40 - 13:25 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
13:30 - 14:15 Wychowanie fizyczne gimnastyczna Grzegorz Jagodziński

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka językowa Aneta Brzozowiec
08:55 - 09:40 Język polski polonistyczna Justyna Balcerowska
09:50 - 10:35 Język niemiecki komputerowa Sławomir Badaczewski
10:50 - 11:35 Język angielski językowa Joanna Mastej
11:45 - 12:30 Historia komputerowa Małgorzata Stępień
12:40 - 13:25 Wiedza o społeczeństwie językowa Małgorzata Stępień
13:30 - 14:15 Doradztwo zawodowe przyrodnicza Małgorzata Stępień
DBI